KANBUD — це генпідрядна організація, що виконує будівельно-монтажні та інженерні роботи різних масштабів та складності, в тому числі і на об'єктах групи підприємств-партнерів, очолюваної девелоперської компанією KAN Development.
Досвід і компетенція компанії KANBUD дозволяє контролювати якість і терміни роботи на всіх стадіях розвитку проекту, а також мінімізує можливі ризики, пов'язані з недобросовісними сторонніми підрядниками.На сьогоднішній день KANBUD нарощує свої потужності з метою здійснення генпідрядної діяльності не тільки на об'єктах, що входять в портфель вищевказаної групи підприємств-партнерів, а також на інших проектах різного цільового призначення, а саме: житлові комплекси економ-, бізнес- і преміум-класу, офісні центри, торгово-розважальні комплекси, освітні установи та ін.

Завдяки потужній технічній базі, досвіду та впровадження нових технологій ми виконуємо роботи якісно і відповідно до заданого графіка. Серед основних напрямків нашої діяльності такі:

  • будівельні та монтажні роботи
  • інжинірингові роботи
  • генеральний підряд в будівництві
  • геодезичний контроль за будівництвом
  • розробка проекту виробництва будівельних робіт
  • оптимізація проектних рішень
  • оздоблювальні роботи та ін.

Грамотне управління, колектив професіоналів, налагоджені відносини з провідними виробниками та постачальниками, потужна виробнича база, використання інноваційних технологій і, звичайно, багатий досвід реалізованих проектів дали можливість компанії зарекомендувати себе надійним партнером та стати однією з найбільш затребуваних компаній в Києві.

Ліцензія на будівельну діяльність серії АЕ №290299 від 30.04.2014 р, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

КОНТАКТИ
01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15,
IQ Бізнес-центр
Made on
Tilda